Drodzy Goście!

Witamy na Kazimierzu w Bistro Barze Trójkąt, łączącym tradycje najlepszych trunków Środkowej Europy.

Serwujemy niefiltrowane lane piwa czeskie z najlepszych małych browarów, w których nadal warzy się piwo dokładnie tak, jak warzyło się przed stu laty:

  • Kout na Šumavě z ich wybornym Koutską Dvanáctką
  • Rychnov nad Kněžnou z ich flagowym piwem Kněžna
  • Novosad z Harrachowa z ich wyśmienitym piwem František
  • Minipivovar U Hušků, z którego pochodzi niezwykłe piwo Josefa Voltra — Car

Serwujemy także najlepsze naturalne polskie wódki — Wódki Raciborskie w kilkunastu smakach, które produkowane są wyłącznie przy użyciu naturalnych ekstraktów owocowych i naturalnego spirytusu zbożowego!

W naszym barze nie może również zabraknąć królewskich win z Tokaju i innych regionów Węgier — kraju o tradycji winiarskiej porównywanej z francuską! Mamy przyjemność, jako nieliczni w Krakowie, serwować:

3-, 4-, 5- oraz 6-putonowe Tokaje z kilku małych winnic, w tym:

Kikelet Szamorodni Edes 2008 — 5. wino roku 2013 na Węgrzech — oraz Gizella Aszú 6 putonów 2008, a także gatunkowe białe i czerwone wina wytrawne i półwytrawne z wciąż powiększającej się winoteki.

(W trosce o jakość naszych trunków zastrzegamy, że nie sprzedajemy piw oraz innych alkoholi produkowanych przemysłowo.)

Dla gości, którzy pragną lepiej poznać ducha Europy Środkowo-Wschodniej oferujemy również dania i przekąski kuchni czeskiej, słowackiej, polskiej i węgierskiej. Zaczynamy od znakomitej węgierskiej zupy gulaszowej, żeberek w miodzie i deski wędlin regionalnych z pogranicza polsko- słowackiego z kiszonkami — wszystko podane oczywiście z tradycyjnym polskim chlebem.